Menu

Aktualności (2471)

Charytatywny Gwiazdkowy Mecz w Gorzycach Wielkich

 

Mecz charytatywny pomiędzy trzecioligowym Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie, a Zagłębiem Lubin – zespołem z PGNiG Superligi, którego trenerem jest Bartłomiej Jaszka już za nami. W hali przy Szkole Podstawowej w Gorzycach Wielkich zespoły walczyły ze sobą aby pomóc koledze z boiska - Przemysławowi Słupiankowi, który po wypadku przechodzi długą i kosztowną rehabilitację.

Czytaj dalej...

W świątecznym nastroju

 

Wspólne pieczenie, a później dekorowanie pierników odbyło się w Smardowskich Olendrach. Było to kolejne tego typu spotkanie zorganizowane przez sołtys miejscowości Marię Sroczyńską oraz Radę Sołecką. Teraz piękne i smaczne pierniki trafią do seniorów ze Smardowskich Olendrów.

Czytaj dalej...

Tuż przed Wigilią w swingowym stylu.

 

W niedzielę, 23 grudnia zapraszamy na bożonarodzeniowy koncert, tym razem w wykonaniu Big Bandu Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego. Muzycy zagrają najbardziej znane kolędy oraz świąteczne utwory. Koncert odbędzie się w Kościele Parafialnym w Gorzycach Wielkich. Początek o godzinie 16.30. Na to muzyczne wydarzenie zapraszają: Piotr Kuroszczyk Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski oraz ks. kan. Jacek Bochniak proboszcz gorzyckiej parafii.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas