Menu

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

OGÓLNOPOLSKI  DZIEŃ  GŁOŚNEGO  CZYTANIA

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypomina jak ważne dla dziecka jest głośne czytanie gdyż uczy nie tylko słuchać ale wyrabia też w dziecku zdolność do koncentracji, rozwija wyobraźnie i zainteresowania oraz chęci do poznawania świata.

W piątek tj. 29 września biblioteka w Daniszynie wspólnie z przedszkolem obchodziła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. By móc uczcić ten ważny dla rozwoju dziecka dzień, do wspólnego czytania zaprosiliśmy wyjątkowego gościa, emerytowaną nauczycielkę Panią Teresę Mintę, która przyjechała do biblioteki ze swoją wnuczką Gabrysią, uczennicą III klasy Szkoły Podstawowej w Łąkocinach, która również głośno czytała dzieciom. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały czytanych bajek i wierszyków o jesieni i aktywnie brały udział w spotkaniu.
Dziękujemy Pani Tereni oraz jej wnuczce Gabrysi za piękne czytanie i czas spędzony z przedszkolakami i przy okazji zachęcamy wszystkich do praktykowania głośnego czytania nie tylko w dniu jego święta, ale również każdego innego dnia :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas