Menu

MAŁYMI KROKAMI ZMIENIAMY NASZĄ SZKOŁĘ

MAŁYMI KROKAMI ZMIENIAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Zmiany w Szkole Podstawowej w Szczurach wpływają korzystnie na wizerunek szkoły. Społeczność szkolna wzięła sprawę w swoje ręce i dokonuje rewolucji, co wpływa na lepszą jakość pracy.

W tym roku w Szkole Podstawowej w Szczurach wyremontowano trzy pomieszczenia na parterze: salę lekcyjną klasy siódmej, salę gimnastyczną oraz aulę szkolną. Pomieszczenia zostały odmalowane ze środków budżetowych szkoły i pozabudżetowych. Sale lekcyjne klasy czwartej i siódmej zostały wyposażone w nowe meble szkolne ze środków finansowych gminy Ostrów Wlkp. Dodatkowo w klasie VII i w sali gimnastycznej została wymieniona podłoga, której położenie sfinansowała również gmina.
- Nie ma już w szkole tablic tradycyjnych. Wszystkie klasy mają tablice nowoczesne zapisywane przy użyciu mazaków. Rada Rodziców wsparła nas w zakupie tablic do trzech klas i szafek dla uczniów. Posiadamy dwie tablice interaktywne, a planujemy zakup trzeciej dla klas młodszych. Czekamy na generalny remont szkoły, termomodernizację budynku oraz wymianę dachu. Natomiast przed szkołą pojawił się parking, rondo i droga asfaltowa prowadząca do szkoły. Wszystkie te prace zostały sfinansowane przez gminę. Za co serdecznie jej dziękujemy oraz innym, którzy wspierają naszą szkołę w pracach remontowych - powiedział dyrektor szkoły Karol Hoffman. 

Ostatnio zmienianywtorek, 21 listopad 2017 10:27

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas