Menu

Sportowy Rok Szkolny 2017/2018

Sportowy Rok Szkolny 2017/2018

Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy jako organizator zawodów dla szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów Wlkp. wita wszystkie reprezentacje i zaprasza do udziału w imprezach sportowych.


W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowano ponad 20 imprez sportowych, które odbywają się wg kalendarza Szkolnego Związku Sportowego. Uczniowie poszczególnych szkół mają możliwość rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych: piłka nożna /halowa, Orlik/, tenis stołowy, unihokej, warcaby, siatkówka /halowa, plażowa/, lekka atletyka /biegi przełajowe, czwórbój LA, trójbój LA, zawody indywidualne/.
W regulaminie szkolnych zawodów sportowych nastąpiły istotne zmiany.
We współzawodnictwie sportowym startują uczniowie w dwóch klasyfikacjach:
IGRZYSKA DZIECI - roczniki 2005 i młodsi
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - roczniki 2002-2004
Środki finansowe na organizację współzawodnictwa sportowego stowarzyszenie otrzymuje od Gminy Ostrów Wlkp. w ramach konkursu ofert z zakresu kultury fizycznej i sportu.
WYNIKI imprez sportowych rozegranych w roku szkolnym 2017/2018:
11.10.2017, miejsce zawodów - SP Gorzyce Wielkie
Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Gminy Ostrów Wlkp. w halowej piłce nożnej chłopców
1. SP Wtórek, 2. SP Sobótka; 3. SP Topola Mała; 4. SP Lamki; 5. SP Lewków; 6. SP Szczury,
7. SP Daniszyn, 8. SP Gorzyce Wielkie
17.10.2017, miejsce zawodów - SP Lamki
Igrzyska Dzieci
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostrów Wlkp. w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
Dziewczęta 1. SP Daniszyn; 2.SP Lamki
Chłopcy 1. SP Daniszyn; 2.SP Lamki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostrów Wlkp. w tenisie stołowym dziewcząt
1. SP Lamki; 2. SP Daniszyn; 3. SP Słaborowice
27.10.2017, miejsce zawodów - SP Gorzyce Wielkie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mistrzostwa Gminy Ostrów Wlkp. w halowej piłce nożnej chłopców
1. SP Sobótka, 2. SP Gorzyce Wielkie; 3. SP Lamki; 4. SP Lewków; 5. SP Wtórek;
30.10.2017, miejsce zawodów - SP Gorzyce Wielkie
Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Gminy Ostrów Wlkp. w unihokeju dziewcząt i chłopców
Dziewczęta 1. SP Gorzyce wielkie, 2. SP Szczury; 3. SP Lewków
Chłopcy 1. SP Gorzyce wielkie, 2. SP Szczury; 3. SP Lewków
Zwycięskie drużyny reprezentują naszą gminę na kolejnych etapach współzawodnictwa sportowego.

Tomasz Mocek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas