Menu

Świąteczne zamieszanie z Teatrem Maska

Świąteczne zamieszanie z Teatrem Maska

Już po raz kolejny Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzycach Wielkich i jej filie gościły w swoich murach Teatr Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa. Tym razem aktorzy wprowadzili małych widzów w świąteczny, bajkowy klimat spektaklem „Za pasem święta, a ktoś majstruje przy prezentach!".

Gdzie trafiają listy pisane przez dzieci, jeśli nie bezpośrednio do Świętego Mikołaja? Kto stoi za zamieszaniem prezentowym? Te i inne problemy do rozwiązania czekały na główną bohaterkę przedstawienia – Michalinkę, która tak bardzo chciała dostać w prezencie prawdziwego przyjaciela. Dziewczynka przy pomocy renifera Jelenia, Śnieżynki oraz publiczności starała się dociec, kto jest winny corocznemu podmienianiu prezentów. Czyżby Święty Mikołaj pomylił listy od dzieci? A może to wina Rolnika? Po wielu zabawnych perypetiach udało się znaleźć winowajcę – złośliwego skrzata Zołzę.
W trakcie przedstawienia aktorki zaangażowały przybyłe dzieci do aktywnego udziału. Publiczność była zachwycona grą aktorską i kolorowymi kostiumami. Po minach i entuzjazmie młodych widzów, można zdecydowanie stwierdzić, że spektakl dostarczył dużo śmiechu i radości, a także niezapomnianych wrażeń.
Świąteczne spektakle można było obejrzeć w bibliotekach w: Lamkach, Topoli Małej, Lewkowie, Wtórku i Gorzycach Wielkich.

Komentarze   

0 #1 Carol 2018-05-30 01:34
I have checked your page and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high
in google, but there is a tool that can help you
to create 100% unique articles, search for; SSundee advices
unlimited content for your blog

Feel free to surf to my blog; CarmineBold: https://FloraSee.wix.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas