Menu

Wigilia integracyjna w Lewkowie

Wigilia integracyjna w Lewkowie

Wigilia integracyjna "Sprawni inaczej" już po raz piąty odbyła się na sali wiejskiej w Lewkowie w dniu 10 grudnia 2017 roku.

Gośćmi honorowymi tej szczególnej uroczystości były osoby niepełnosprawne z sołectwa Lewków oraz z sołectwa Michałków, które przybyły wraz z najbliższymi. W realizację spotkania włączyły się organizacje działające na terenie Lewkowa: Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich, Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Ludowy Klub Sportowy.
Wszystkich przybyłych, zarówno mieszkańców, jak i zaproszonych gości, powitała radna Gminy Ostrów Wlkp, Stefania Kątna. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: wójt Gminy Ostrów Wlkp. Piotr Kuroszczyk, wiceprzewodniczący Rady Gminy Ostrów Wlkp. Henryk Kwiecień, radny Powiatu Ostrowskiego Damian Grądzielewski, dyrektor Przedszkola Publicznego w Lewkowie Beata Sójka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Lewkowie Jacek Piaskowski, sołtys Lewkowa Maria Karolak, sołtys Michałkowa Zygmunt Sroka, ksiądz proboszcz Bronisław Chorzępa, dyrektor Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Marcin Siudziński, a także skarbnik OSP w Lewkowie Leon Marchewka.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie przygotowali i zaprezentowali przed uczestnikami uroczystej kolacji program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Po części artystycznej nadszedł czas na błogosławieństwo, podzielenie się opłatkiem i złożenie sobie świątecznych życzeń.
Organizatorzy wigilii integracyjnej w Lewkowie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji wspólnego świętowania, a szczególne podziękowania składane są na ręce Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski, Piotra Kuroszczyka.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas