Menu

Wigilia w Klubie Aktywnego Seniora w Gorzycach Wielkich

Wigilia w Klubie Aktywnego Seniora w Gorzycach Wielkich

Pierwsza wigilia Klubu Aktywnego Seniora z Gorzyc Wielkich była połączona z podsumowaniem działalności nieformalnej grupy, która zawiązała się przy gorzyckiej książnicy.


Tradycją stało się, że w obecnym czasie organizowane są spotkania opłatkowe. Z taką inicjatywą wyszli również seniorzy z Gorzyc Wielkich, którzy w 12 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej zorganizowali spotkanie wigilijne. – Postanowiliśmy, że spotkamy się na wieczerzy bożonarodzeniowej i złożymy sobie życzenia świąteczne. Udział w spotkaniu zadeklarowało 40 członków naszego klubu. Potrawy i całą oprawę przygotowaliśmy we własnym zakresie. – powiedziała Joanna Lebica. W trakcie spotkania wystąpiły dzieci z Publicznego Przedszkola w Gorzycach Wielkich oraz uczennica miejscowej szkoły podstawowej: Natalia Gierszyńska. – Bardzo cieszymy się z dzisiejszego spotkania, które spędziliśmy w miłej atmosferze, śpiewaliśmy kolędy i wysłuchaliśmy wspaniałych występów dzieci. – powiedziała Elżbieta Żukrowska.
Klub Aktywnego Seniora została założony w lutym 2017 roku. W ciągu tego roku seniorzy brali czynnie udział w różnych warsztatach, spotkaniach autorskich oraz wycieczkach.

Ostatnio zmienianyśroda, 13 grudzień 2017 14:07

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas