Menu

Spotkanie przedświąteczne w Wysocku Wielkim

Spotkanie przedświąteczne w Wysocku Wielkim

Dzień 14 grudnia 2017 r. był wyjątkowy dla całej społeczności Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wysocku Wielkim. Tego dnia na sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie przedświąteczne zorganizowane przez Dyrekcję oraz pracowników zespołu.

Sala wypełniona była zaproszonymi gośćmi. Dzieci i młodzież przedstawiły historię Bożego Narodzenia w niewątpliwie magiczny sposób. Dzieci ubrane w piękne, tematyczne stroje, oświetlenie i scenografia sprawiły, że wzruszenie było widoczne na wszystkich zgromadzonych na widowni twarzach. - W naszym przedstawieniu było wiele symboli. Piłki symbolizowały kule ziemską a dookoła niej wirowały jej składowe czyli nasze małe społeczności, szkoła, przedszkole, nasza miejscowość i gmina. – powiedziała dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Alicja Wawrzyniak, dziękując za przybycie zgromadzonym gościom.
Życzenia świąteczno - noworoczne wszystkim obecnym złożył wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk.
Cała uroczystość zakończyła się kiermaszem bożonarodzeniowym, na którym można było zakupić prace wykonane przez pracowników tutejszej placówki. Dzięki uprzejmości Pań z „Zespołu Kreatywnego” na jarmark trafiły również wytwory prac przygotowane podczas spotkania warsztatowego w filii Wysockiej biblioteki.

Joanna Portasiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas