Menu

Wigilia seniorów w Górznie

Wigilia seniorów w Górznie

Prawdziwie świąteczna atmosfera panowała podczas spotkania wigilijnego u seniorów w Górznie. Była to doskonała okazja, by w świątecznym klimacie spotkać się przy wspólnym stole, złożyć sobie życzenia oraz podziękować wszystkim za wspólną działalność.

Koło nr 4 z Górzna Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z gminy Ostrów Wielkopolski prężnie działa. Obecnie, zrzesza 76 członków. To jedna z prężniej działających tego typu organizacji w Południowej Wielkopolsce. Na trzecią już wigilię zorganizowaną w kole było zaproszonych 92 osoby. Oprócz członków koła do stołu wigilijnego zasiedli m. in. : wicestarosta powiatu ostrowskiego Roman Pacholczyk, wójt gminy Piotr Kuroszczyk, radny powiatowy Piotr Walkowski, wiceprzewodniczący rady gminy Henryk Kwiecień, asystentka Europoseł Krystyny Łybackiej Magdalena Decker, dyrektor szkoły podstawowej w Szczurach Karol Hoffman, sołtys wsi Górzno Agnieszka Gądziak, ksiądz prałat Andrzej Walczak, delegacja Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej kolędy oraz łamania się opłatkiem. Po życzeniach nadszedł czas na modlitwę przed wieczerzą oraz pobłogosławienie przygotowanych potraw. Na stole zagościły tradycyjne potrawy. - Jestem bardzo zadowolony, że tyle osób przybyło na tę uroczystość. Dziękuję wszystkim, dzięki którym jest możliwe zorganizowanie takiej uroczystości – powiedział prezes koła Marian Orłowski.

Ostatnio zmienianyśroda, 20 grudzień 2017 10:45

Komentarze   

0 #1 Dollie 2018-01-21 20:33
Very good info. Lucky me I found your site by chance (stumbleupon).
I've book-marked it for later!

Look into my web-site ... Johny Jackson: http://bit.ly/2EWLfYx
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas