Menu

Wieczór wigilijny w przedszkolu w Sobótce

Wieczór wigilijny w przedszkolu w Sobótce

Jeszcze nie opadły emocje po wizycie w rezydencji Mikołaja, a już w piątek , 14 grudnia ten wyjątkowy gość złożył nam wizytę w przedszkolu. Ale po kolei…:)


Od samego rana w naszym przedszkolu czuć było niesamowitą atmosferę. Wszyscy krzątali się dookoła! Panie szykowały dekoracje, dzieci ćwiczyły występy, robiąc próbę generalną, a z kuchni roznosił się zapach świątecznych pierników. Wiadomo było, że dzisiejszy dzień należy do tych wyjątkowych. No i wreszcie nadeszła tak długo oczekiwana przez wszystkich chwila. Dzieci w brawurowy sposób dały popis swoich umiejętności taneczno- ruchowych. Towarzyszyła im przepiękna muzyka. Przedszkolaki przekazały całą atmosferę przygotowań do świąt Bożego Narodzenia nie używając ani jednego słowa. Nasz występ rozpoczęły bałwanki, które swoją poleczką wprowadziły zaproszonych gości w zimowy nastrój. Potem dziewczynki - „mikołajki” pokazały jak szybko i sprawnie posprzątać mieszkanie. Kucharze upiekli dla nas wigilijne ciasto, a skrzaty pomogły św. Mikołajowi pakować prezenty i ubierać choinkę. Aniołki wprowadziły swoim tańcem prawdziwie świąteczną atmosferę. Na koniec mali aktorzy za pomocą pantomimy przekazali wszystkim cud Bożego Narodzenia. Po wspólnym śpiewie kolęd i składaniu życzeń odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci i panie prezentami. Wszyscy w wesołym humorze opuszczali naszą imprezę. Następne takie spotkanie już za… rok:)
A tymczasem….

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!!!

Tekst: Magdalena Potaśniczak
Zdjęcia: Ilona Ziętek, Agata Kaźmierczak

Komentarze   

0 #1 Elvira 2018-02-11 16:58
I have checked your page and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for; Boorfe's tips
unlimited content

Also visit my web blog; ChrisSmall: https://Carlos055.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas