Menu

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DANISZYNIE

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DANISZYNIE

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne w roku kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto Babci i Dziadka.

Właśnie z tej okazji w Szkole Podstawowej w Daniszynie w dniu 17 stycznia 2018 roku na sali gimnastycznej licznie zgromadzili się Seniorzy, aby wspólnie uczcić to święto. Na spotkanie przybyli również zaproszeni goście wśród których byli: wójt gminy Ostrów Wielkopolski - Piotr Kuroszczyk, radny powiatowy - Dariusz Pryczak, radny gminy Ostrów Wielkopolski - Sylwester Kląskała, sołtys wsi Daniszyn-Paweł Małuszek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Daniszynie - Małgorzata Dudek. Obecni byli również przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, by ostrzec Seniorów przed oszustami pojawiającymi się niekiedy w domach i rozdali ulotki informacyjne „Uważaj na oszustów”. Szanowni goście mogli wysłuchać Jasełek i kolęd oraz montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów, przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli: Marii Kusicielek i Sławomira Glasera. Czas szybko upłynął przy kawie i cieście oraz loterii fantowej zorganizowanej przez rodziców klasy VII.
Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli loterię fantową: rodzicom klasy VII, P.H.U. Duczmal Janków Zaleśny, P.H.U. Sołtysiak Dariusz-Sobótka, Gospodarstwo Rolne - Kulas Jerzy, Milena Kokot, a także Sołectwu Daniszyn za użyczenie stolików i ławek.
To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i wzruszeń.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas