Menu

Dzień Seniora w Gorzycach Wielkich

Dzień Seniora w Gorzycach Wielkich

W Gorzycach Wielkich stało się tradycją to, że najstarsi mieszkańcy obchodzą swoje święto czyli Dzień  Seniora. Tegoroczne obchody tego święta odbyły się 28 stycznia w sali wiejskiej w Gorzycach Wielkich.

Sala wypełniła się zaproszonymi gośćmi, między innymi swoją obecnością zaszczycili: senator RP Łukasz Mikołajczyk, wójt gminy Piotr Kuroszczyk, radny powiatu Dariusz Pryczak, radne gminy - Ewa Mierzwicka i Agnieszka Głowacka. Podczas imprezy specjalne wyróżnienie w postaci bukietu róż otrzymała jedna z najstarszych mieszkanek Gorzyc Wielkich, pani Helena Bartczak - bukiet został wręczony  przez sołtys wsi Gorzyc Wielkich Marię Fórmańską i głównego radnego sołeckiego Wiesława Kempińskiego. W trakcie uroczystości wystąpił zespół Bajery, który umilił czas zgromadzonym gościom i zapewnił uśmiech na twarzy, śpiewając i opowiadając dowcipy. Seniorzy spędzili czas przy rozmowie i przygotowanym poczęstunku. -To bardzo dobry pomysł, by zrzeszać  seniorów,  świetna inicjatywa, która sprawia że, starsze osoby mogą wyjść z domu, spotkać się i porozmawiać, posłuchać muzyki, pośmiać się- mówiła jedna z organizatorek i radna gminy - Agnieszka Głowacka.

Dzień seniora to wyjątkowe święto, które należy organizować przede wszystkim by sprawić radość i zobaczyć uśmiechy na twarzach seniorów.

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 30 styczeń 2018 10:42

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas