Menu

Gminny Dzień Kobiet

Gminny Dzień Kobiet

Tak jak przystało Gminny Dzień Kobiet odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim. Zaproszone panie wysłuchały koncertu zespołu Avocado oraz oglądnęły występ zespołu Wiecznie Młodzi.


Tegoroczny Gminny Dzień Kobiet odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim w dniu 09 marca. Organizatorami imprezy był wójt gminy Piotr Kuroszczyk oraz dyrektor GOK Wysocko Wielkie Adam Wasiela. Dla zaproszonych gości, przygotowano występ zespołu Avocado. Artyści udowodnili że do występów nie potrzebują żadnych instrumentów. Do tego w zupełności wystarczają im własne struny głosowe. Zespół był uczestnikiem programu X-Factor, zagrał setki koncertów i swoje doświadczenie przeniósł na wysocką scenę. Publiczność bawiła się doskonale, zaznaczając po występie, że spotkanie z takim rodzajem muzyki to bardzo ciekawe doświadczenie. Następnie przed zaproszonymi gośćmi wystąpił zespół Wiecznie Młodzi z Gorzyc Wielkich, który zaprezentował muzykę ludową w nowatorskim brzmieniu. Okazuje się, że i krakowiak może mieć rockowe brzmienie. Po występach artystycznych panie miały okazję wymienić spostrzeżenia przy filiżance kawy.

Komentarze   

+1 #1 Irena 2018-03-12 12:31
:lol: :-* Było super , szkoda że panowie Adam i Darek nie zaśpiewali , bo aplauz byłby jeszcze większy . Może jeszcze coś by latało w powietrzu . Pozdrawiam .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas