Menu

I GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

W środę 9 maja br. po raz pierwszy Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wysocku Wielkim gościła w swoich murach miłośników języka angielskiego ze szkół podstawowych z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski. W konkursie wzięło udział 13 uczniów z 8 szkół.

Konkurs adresowany był do uczniów klas VII i polegał na napisaniu testu sprawdzającego umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wiedzę z zakresu słownictwa, gramatyki i funkcji językowych. Bezkonkurencyjna okazała się Oliwia Kubiak z Lamek (nauczycielka Jolanta Nowacka), która najlepiej napisała test i tym samym zapewniła sobie I miejsce w konkursie. Drugie miejsce zajęła Gabriela Barczyńska ze Szczur (nauczycielka Marta Mikołajczyk), a trzecie miejsce po emocjonującej dogrywce zajął Patryk Moczyński z Wtórku (nauczycielka Marta Jarosik). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy dodatkowo nagrody książkowe. Organizatorzy konkursu zadbali również o poczęstunek dla wszystkich gości. Konkurs zorganizowała nauczycielka języka angielskiego Izabela Konieczna.

tekst i foto: organizatorzy konkursu

źródło:http://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2520&akcja=artykul

Komentarze   

0 #1 Soon 2018-10-29 09:58
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search
in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Here is my web-site; BestJacquie: https://CleverMohamed.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas