Menu

Dzień dziecka w Wysocku Wielkim

Dzień dziecka w Wysocku Wielkim

 

Mieszkańcy Wysocka Wielkiego bawili się na festynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym w miejscowej szkole. Swoje talenty artystyczne zaprezentowały na nim dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, a dorośli zadbali o wiele atrakcji dla najmłodszych.

Szczególnie ciepło przyjęto prezentacje najmłodszych dzieci z miejscowego przedszkola. Maluchy zaprezentowały tańce i piosenki, które gorąco oklaskiwali ich rodzice i zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz Gminy Ostrów Wielkopolski.

Nieco starsze dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i deklamowały wiersze, które również spotkały się z dużym uznaniem i gorącym przyjęciem publiczności.
Po występach na dzieci czekały zamki dmuchane, trampoliny, lody, wata cukrowa, soki i wiele innych atrakcji. Można było również korzystać z fotobudki.
Dorośli mogli skosztować ciasta z domowych wypieków, a także kiełbasek z grilla.
Warto dodać, że wszystkie atrakcje były dla uczestników festynu za darmo.
W trakcie imprezy można było również zapoznać się z informacją o zasadach wpisania się na listę dawców szpiku kostnego, jak również zgłosić swój akces do tej humanitarnej akcji.
Na miejscu była także miejscowa młodzieżowa drużyna strażacka, która pod okiem doświadczonych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej demonstrowała specjalistyczny sprzęt do gaszenia. Druhowie przygotowali również strażacki tor przeszkód na którym można było praktycznie sprawdzić swoje umiejętności i możliwości sprzętu gaśniczego.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa, w której głównymi nagrodami były rowery.

źródło:https://www.facebook.com/piotrkuroszczykwojt/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas