Menu

Pierwsza pomoc w Gorzycach Wielkich

Pierwsza pomoc w Gorzycach Wielkich

Kolejny pokaz pierwszej pomocy odbył się w gminie Ostrów Wielkopolski.


W niedzielę, 17 czerwca 2018 r. o godzinie 11:30 przed kościołem w Gorzycach Wielkich odbył się pokaz pierwszej pomocy. Prowadził go Patryk Pera z Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim przy pomocy Weroniki Kalak z Daniszyna - laureatki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” oraz Krzysztofa Dutkiewicza i Patryka Wewióra z OSP Gorzyce Wielkie. Obecni byli między innymi: zastępca wójta Antoni Hadryś, radni gminy: Ewa Mierzwicka i Władysław Słomiański, komendant gminny z OSP Wiesłąw Janoś, Prezes ZOGm ZOSP RP w Ostrowie Wielkopolskim sylwester Kląskała, prezes OSP Gorzyce Wielkie Wiesław Kempiński, ks. proboszcz Jacek Bochniak oraz wikariusz Błażej Jędrzejak.
Równocześnie odbyła się akcja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Przeprowadzili ją członkowie gminnej komisji rozwiązywania tych problemów Maria Bera i Zenon Raźniewski. Na koniec pani Maria podziękowała wójtowi gminy, radnym, strażakom, księdzu proboszczowi oraz wszystkim którzy włączyli się w te akcję.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 18 czerwiec 2018 11:59

Komentarze   

0 #2 Irena 2018-06-18 13:54
:lol: Dziękuję .
Cytować
+1 #1 Irena 2018-06-18 11:18
:eek: ;-) Pod namiotem rozdawane były różne odblaskowe gadżety . Ludzie wychodzący z kościoła biegli najpierw po te darmowe rzeczy i uciekali do domu . Na koniec zostali tylko ci najbardziej zainteresowani , czyli strażacy , organizatorzy , księża i dzieci. I jeszcze zostali członkowie Klubu Seniora . Wstyd . Widać , że większości ludzi zależy tylko na darmowych prezentach a od siebie nie dają nic .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas