Menu

Łucja Bielawna z klasy 1 zdobyła wyróżnienie

Łucja Bielawna z klasy 1 zdobyła wyróżnienie

W XXVII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Zabawy zmysłami” troje uczniów z klasy I SP w Szczurach pod opieką p. Agaty Kaźmierczak wzięło udział w trwającym od marca do kwietnia XXVII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Zabawy zmysłami” zorganizowanym przez logopedyczny portal internetowy Komlogo oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Toruniu.


Aby wziąć udział w konkursie należało wykonać pracę plastyczną, która ilustrowała samogłoski bądź wybrane sylaby w nagłosie, śródgłosie lub wygłosie. Do wykonania pracy należało użyć elementów, które pobudzały by zmysły.
Prace naszych uczniów były niezwykle ciekawe. Jury jednak spośród wielu prac doceniło pracę naszej Łucji Bielawnej, której przyznano wyróżnienie. Gratulujemy pomysłu!
Z naszej szkoły prace na konkurs, oprócz Łucji wykonało 2 uczniów:
Maja Cepa, klasa 1.
Igor Jędroszka, kl. 2.
Tekst i zdjęcia: Agata Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas