Menu

SUPER PRZEDSZKOLAKI

SUPER PRZEDSZKOLAKI

W czerwcu Publiczne Przedszkole w Sobótce wzięło udział w konkursie zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo PROMAX, telewizję Proart oraz nadawcę kanału Nickeledeon.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nagranie przez grupę przedszkolną i zgłoszenie do konkursu autorskiego, 60 sekundowego filmiku, w którym należało udowodnić, że jesteśmy SuperPrzedszkolakami. Przedszkole ostro wzięło się do pracy i w krótkim czasie powstał scenariusz, a na jego podstawie nakręcony został filmik. Montażem zajęła się nauczycielka, p. Ilona Ziętek, za co należą się jej ogromne podziękowania. Sama praca nad filmikiem okazała się czystą przyjemnością, a możliwość zareklamowania placówki i pokazania, że tak mała społeczność, jak Publiczne Przedszkole w Sobótce ma tak utalentowane dzieci i wielki potencjał, przysporzyła dodatkowych profitów. No i udało się!!! Przedszkole zajęło I miejsce. Filmik podbił serca jurorów, a naprawdę było z kim rywalizować. W konkursie wzięło udział 17 przedszkoli. Nagrodą główną był bon w kwocie 500 złotych do zrealizowania w sklepie Kamix. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 22 czerwca, na terenie zwyciezkiego przedszkola. Przedstawicielka telewizji Proart, p. Paulina Szczepaniak przekazała na ręce pani dyrektor symboliczny bon. Oprócz tego dzieci otrzymały również drobne upominki od telewizji Proart i nadawcy kanału Nickelodeon. Nagroda ta jest wspaniałym podsumowaniem całorocznej pracy przedszkola.

P.S. Filmik już wkrótce do obejrzenia na facebookowej stronie Publicznego Przedszkola w Sobótce, a relacja z podsumowania konkursu w Wydarzeniach telewizji Proart ,22 czerwca.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Potaśniczak

Ostatnio zmienianywtorek, 26 czerwiec 2018 11:16

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas