Menu

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej w Topoli Małej

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej w Topoli Małej

Dnia 17 czerwca już o godz.14.00 na boisku szkolnym rozpoczął się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców pod hasłem „Mama, tata i ja”.

Imprezę otworzyły krótką przemową dyrektor szkoły Marzanna Janoś wraz z przedstawicielką Rady, Agnieszką Skrzypek. Od początku zabawy dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji. Obok placu zabaw stanęły popularne „dmuchańce”, a na części boiska szkolnego zaparkowały dwa wyjątkowe wozy: wóz strażacki oraz służby więziennej – można je było oglądać i testować do woli.
Podczas całego festynu swoje rozmaite talenty prezentowali uczniowie, dzięki czemu wszyscy mogli podziwiać: występy grup baletowych i tanecznych, występy wokalne przedszkolaków, szkolnego chóru i zespołu wokalnego Fantazja oraz spektakl promujący oszczędzanie w SKO.
Wśród oglądających zmagania dzieci rodziców znalazło się także stanowisko, przy którym bez przerwy ustawiała się długa kolejka do malowania twarzy i balonikowych zwierzątek.
Jednym z głównych punktów programu były zawody sportowe, w których udział brały całe rodziny. Potyczkom sportowym pod czujnym okiem pana Mirosława Drygały towarzyszyła postawa fair play „okraszona” głośnym śmiechem i dobrą zabawą. Nie zabrakło też medali, którymi została nagrodzona zwycięska drużyna.
Hitem okazał się mecz piłki nożnej, w którym naprzeciwko siebie stanęli uczniowie i rodzice. W drużynie dorosłych znalazła się nawet przedstawicielka płci pięknej, pani Agnieszka Kryjom, która bez problemu dorównywała umiejętnościom swoim kolegom z boiska, a dowodem tego może być chociażby strzelona przez nią bramka. Mecz zakończył się zwycięstwem rodziców i kurtyną wodną przygotowaną przez niezawodną drużynę strażaków z OSP w Topoli Małej. Powodzeniem cieszył się również bufet przygotowany przez Radę Rodziców, w którym oprócz ciasta, lodów i popcornu, znalazły się kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i kiszone ogórki; czyli „dla każdego coś dobrego”.
Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki pięknej pogodzie oraz współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.
Wszystkim organizatorom należy zdecydowanie pogratulować tak udanego przedsięwzięcia!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas