Menu

Młynów. Ognisko na pożegnanie lata.

Młynów. Ognisko na pożegnanie lata.

 

Pieczenie kiełbasek, domowe ciasto, wspólna zabawa, konkursy z nagrodami dla najmłodszych, ale przede wszystkim integracja mieszkańców - tak wyglądało sobotnie popołudnie w Młynowie.

Tamtejsza sołtys Edyta Kubiak wraz z Radą Sołecką zorganizowała ognisko połączone z zakończeniem lata. Sobotnie ognisko wsparł Wójt Gminy Piotr Kuroszczyk.

"Bardzo dziękuję mieszkańcom, że każdego roku tak chętnie przyjmują nasze zaproszenie. Staramy się by ten wspólny czas upłynął jak najprzyjemniej. Tego typu spotkania organizujemy od kiedy zostałam sołtysem Młynowa. Myślę, że pomysł się spodobał i ognisko wpisało się już w kalendarz naszych wspólnych imprez" - mówiła Edyta Kubiak, sołtys Młynowa. Na każdego mieszkańca czekał suto zastawiony stół. Domowe wypieki, kiełbaska i kaszanka z grilla, sałatki, tradycyjny smalec i ogórki. Na dzieci czekały także gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Tego typu spotkanie w plenerze zawsze jest doskonałą okazją do wspólnych rozmów i integracji, a dzisiejsza pogoda jeszcze bardziej zachęcała do wyjścia z domu.

 


źródło:http://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2650&akcja=artykul

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 10 wrzesień 2018 10:43

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas