Menu

Zwierzęta potrzebują pomocy!

Zwierzęta potrzebują pomocy!

 

Jesień i zima to szczególnie trudny czas dla psów i kotów. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy zwierzakom!


Pracownicy schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim apelują o pomoc. Wiele szkół i przedszkoli angażuje się w pomoc dla czworonogów jednak to wszystko kropla w morzu potrzeb. Zima zbliża się wielkimi krokami dlatego też już dziś należy pomyśleć o bezdomnych, bezbronnych zwierzętach. Jak się okazuje nie wszyscy mamy świadomość jeśli chodzi o potrzeby schroniska. Potrzebna jest nie tylko karma ale i koce, obroże czy miseczki. Władze schroniska bardzo miło powitają także wolontariuszy, chętnych do spacerowania z czworonogami.
W tym roku, już po raz piąty przeprowadzona zostanie akcja pod hasłem "Mikołajki w Schronisku", której organizatorem jest Stowarzyszenie Podaj Łapę.
”Idzie zima... pomóżmy naszym czteronożnym przyjaciołom, którzy nie mają tego szczęścia i nie spędzą jej w cieplutkim domku pod kocykiem!!! Jeśli masz w domu zbędne rzeczy takie jak: KOCE, pościel, ręczniki, kołdry-poduszki (bez pierza), garnki, smycze, obroże lub jeśli chcesz nakarmić zwierzaki i wyprowadzić je na spacer - PRZYJDŹ i wspomóż je!!!!”
Na ”Mikołajki w Schronisku” zapraszamy w niedzielę, 9 grudnia 2018 o 13:00 – 15:00.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 listopad 2018 09:32

Komentarze   

0 #1 Leslie 2019-02-02 09:46
bookmarked!!, I like your website!

my website: http://cz.dawatnc.com: http://cz.dawatnc.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas