Menu

Spotkanie seniorów w Czekanowie

Spotkanie seniorów w Czekanowie

 

Blisko 100 seniorów z Czekanowa przyjęło zaproszenie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckiej oraz OSP na Dzień Seniora. Specjalnie dla nich wystąpili artyści z Grupy Baletowej "Gwiazda".

Tego typu spotkanie jest zawsze doskonałą okazją do integracji mieszkańców, wspólnych rozmów i chwili relaksu. Wśród gości byli obecni m.in.: wójt gminy Piotr Kuroszczyk, ks. Bolesław Chorzępa, Damian Grądzielewski radny Powiatu Ostrowskiego oraz Izabela Banach radna Gminy Ostrów Wielkopolski.

W tym szczególnym dniu, życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha i wszelkiej pomyślności złożył wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk. "

- (...) Najstarsza mieszkanka w gminie Ostrów Wielkopolski w styczniu skończy 105 lat. Każdy dzień rozpoczyna od kawy, interesuje się polityką, czyta książki. Jednym słowem jest w świetnej kondycji. Życzę Państwu tak długich lat życia w zdrowiu i otoczeniu kochającej rodziny. (...) - mówił wójt gminy Piotr Kuroszczyk składając życzenia. Najstarsi mieszkańcy Czekanowa, 92-letnia Ludwika Wasielewska oraz 95-letni Czesław Gruszka otrzymali gratulacje i słodki upominek. Gości powitała wspólnie z sołtysem Czekanowa, Teresa Stodolna z Koła Gospodyń Wiejskich. Dzień Seniora to w Czekanowie, podobnie jak w wielu innych miejscowościach gminy Ostrów Wielkopolski tradycja.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas