Menu

Wójt gminy Piotr Kuroszczyk i Monika Orzechowska radna z Karsek - nominowani do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Wójt gminy Piotr Kuroszczyk i Monika Orzechowska radna z Karsek - nominowani do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

 

Osobowość Roku 2018

Piotr Kuroszczyk wójt Gminy Ostrów Wielkopolski otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii "Samorządność i Społeczność Lokalna". Kapituła plebiscytu doceniła wkład wójta w życie lokalnej społeczności, a w szczególności wprowadzenie innowacyjnego programu w gminie "Dobry Początek". W tej samej kategorii nominowana została również Monika Orzechowska, radna gminy Ostrów Wielkopolski i sołtys Karsek. Kapituła doceniła ją za aktywizację mieszkańców wsi oraz za zaangażowanie w życie społeczności lokalnej.

Aby zagłosować na wójta gminy Piotra Kuroszczyka należy wysłać SMS o treści: PDA.26 na numer 72355. Koszt wysłania jednego SMS wynosi 2,46 zł z VAT.

Aby zagłosować na Monikę Orzechowską należy wysłać SMS o treści: PDA.25 na numer 72355. Koszt wysłania jednego SMS wynosi 2,46 zł z VAT.

Głosowanie potrwa do 13 lutego 2018 r. do godz. 22.00.


Plebiscyt został podzielony na dwa etapy. Pierwszy, podczas którego wybieramy Osobowość Roku w każdej z czterech kategorii na poziomie powiatu. Do etapu wojewódzkiego zostaną zakwalifikowani ci, którzy uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach w swoich powiatach.
Z każdego powiatu do etapu wojewódzkiego przejdzie zwycięzca głosowania.

Ważne terminy:

pierwszy, powiatowy etap Plebiscytu będzie trwać od piątku, 11 stycznia do środy, 13 lutego do godziny 22 (o tej godzinie zakończy się głosowanie);
drugi etap – wojewódzki finał Plebiscytu będzie trwać od piątku 15 lutego do środy 27 lutego do godziny 22 (o tej godzinie zakończy się głosowanie).

Więcej szczegółów na www.gloswielkpolski.pl

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 21 styczeń 2019 07:42

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas