Menu

Dziękując za współpracę i zaangażowanie

Dziękując za współpracę i zaangażowanie

 

Ostatnia sesja Rady Gminy Ostrów Wielkopolski była okazją do wręczenia podziękowań dla sołtysów z Gminy Ostrów Wielkopolski. Ich 4-letnia kadencja dobiegła końca.

Specjalne słowa uznania, zaangażowania i podziękowań za współpracę złożyli w imieniu wójt gminy Piotra Kuroszczyka oraz swoim, z-ca wójta Antoni Hadryś i Piotr Śniegowski przewodniczący rady gminy.
"Dziękujemy za dobre rady, słowo oraz wszelkie uwagi i sugestie. Były one dla nas niezwykle ważne. Składamy szczere i gorące życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Niech każdy dzień będzie wypełniony optymizmem, przynosi satysfakcję i owocuje ludzką życzliwością.(...)". - to słowa życzeń skierowanych do sołtysów przez wójta gminy Piotra Kuroszczyka.

" W Gminie Ostrów Wielkopolski mamy 35 sołtysów. Co ciekawe, przez ostatnie cztery lata funkcję tę sprawowało 18 pań i 17 panów. Pragnę wszystkim podziękować za współpracę, bezinteresowność i empatię. To ludzie, którzy angażują się w sprawy lokalnej społeczności, pozyskują środki na realizację wielu przedsięwzięć, ale przede wszystkim dbają o rozwój i porządek w swoich sołectwach." - podkreślał z-ca wójta gminy Antoni Hadryś.
Każdy sołtys otrzymał podziękowanie oraz upominek, bez względu na to, czy został ponownie wybrany na nową kadencję.

"(...) Sołtysi z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem realizują wiele inicjatyw, dzięki którym rozwija się ich sołectwo, a tym samym nasza gmina. Ich troska o dobro mieszkańców jest godna naśladowania. Proszę przyjąć szczere słowa uznania i szacunku za Państwa pracę (...)". - mówił Piotr Śniegowski, przewodniczący rady.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas