Menu

Gminny koncert na Dzień Kobiet

Gminny koncert na Dzień Kobiet

Już po raz kolejny w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim zorganizowano Dzień Kobiet. Dla zebranych pań wystąpił Thomas Grotto, który pochodzi ze słonecznej Italii z największymi włoskimi przebojami.

Na tegorocznym Dniu Kobiet w Wysocku Wielkim sala Gminnego Ośrodka Kultury pękała w szwach. W ponad półtoragodzinnym programie, w którym królowała włoska muzyka wystąpił Thomas Grotto. Niezwykle żywiołowy, pełen temperamentu włoski wokalista mieszka od 15 lat w Polsce. Jest finalistą „X-Factor” i „Szansy na sukces”. Szybko nawiązał kontakt z publicznością, która śpiewała, a nawet tańczyła razem z nim. Zebrane panie bawiły się doskonale. Wydarzenie otworzył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim Adam Wasiela. Tradycyjne, najlepsze życzenia dla wszystkich Pań przekazał zastępca wójta gminy Antoni Hadryś oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy Henryk Kwiecień.

Organizatorami imprezy był wójt gminy Piotr Kuroszczyk, przewodniczący Rady Gminy Piotr Śniegowski oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim Adam Wasiela. Koncert skierowany był do wszystkich kobiet z gminy Ostrów Wielkopolski.

Komentarze   

+1 #1 Magdalena 2019-03-13 13:40
Super koncert!!! :-) :-) :-)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas