Menu

Świątecznie w Kwiatkowie

Świątecznie w Kwiatkowie

 

W Niedzielę Palmową 14. kwietnia Koło Gospodyń Wiejskich w Kwiatkowie razem z Radą Sołecką i sołtys Barbarą Gruszką-Stodolną zorganizowało Pierwsze Spotkanie Wielkanocne. Z inicjatywą organizacji spotkania wystąpiły młode mamy, które częściowo zasilają szeregi Koła Gospodyń Wiejskich w Kwiatkowie.


Impreza rozpoczęła się na sali wiejskiej, gdzie po przywitaniu dzieci i rodziców sołtys przedstawiła zasady zbierania wielkanocnych jajek. Dzieci z koszyczkami ruszyły na plac zabaw, aby odszukać ukryte czekoladowe jajeczka. Gdy już wszystkie jajka zostały wyzbierane goście wrócili na salę, gdzie czekał słodki poczęstunek. Okazało się jednak, że to nie koniec niespodzianek tego dnia...
Zajączek Wielkanocny zostawił dla każdego dziecka paczuszkę ze słodyczami i psikawką idealną na Lany Poniedziałek...
Choć pogoda, jak początkowo wydawało się, nie będzie sprzyjała poszukiwaniom na świeżym powietrzu, ostatecznie wiosenne słońce dopełniło całości uroczystości.
Organizatorzy dziękują serdecznie wszystkim zaproszonym za przybycie, paniom za pomoc w przygotowaniu i posprzątaniu, za ciasto i babeczki, za pomoc przy pakowaniu słodyczy, pani sołtys za owoce, i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przeprowadzeniu imprezy. Mają także nadzieję, że takie rodzinne spotkania o świątecznym charakterze wpiszą się na stałe do kalendarza imprez w miejscowości Kwiatków.

Joanna Stodolna
Koło Gospodyń Wiejskich w Kwiatkowie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas