Menu

Seniorzy z Topoli Małej świętowali

Seniorzy z Topoli Małej świętowali

 

W Topoli Małej Dzień Seniora organizowany jest każdego roku. Na zaproszenie sołtysa Przemysława Wali i Rady Sołeckiej odpowiedziało kilkudziesięciu mieszkańców.

Przy wspólnym stole nie zabrakło rozmów, wspomnień i miłej atmosfery. Na seniorów na początku spotkania czekał program artystyczny przygotowany przez uczniów z miejscowej szkoły. "Spotkanie jest okazją by się ze sobą spotkać, porozmawiać i w miłym towarzystwie spędzić trochę wolnego czasu. Cieszę się i dziękuję, że seniorzy przyjęli nasze zaproszenie, jednocześnie życzę im dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, aby każdego dnia czerpali radość z życia." - mówił do gości Przemysław Wala, sołtys Topoli Małej. yczenia najstarszym mieszkańcom miejscowości złożył m.in.: radny gminy Rafał Dolata. Wśród zaproszonych gości był m.in.: wójt gminy Piotr Kuroszczyk, z-ca wójta Antoni Hadryś, wicestarosta ostrowski Roman Pacholczyk, radny Gminy Ostrów Wielkopolski Rafał Dolata, skarbnik gminy Barbara Jurek oraz dyrektor szkoły podstawowej w Topoli Małej Grażyna Bąk wraz z wicedyrektorem Marzanną Janoś.

Nie zabrakło ciepłych życzeń skierowanych od wójta gminy Piotra Kuroszczyka do seniorów. "Życzę Państwu wszystkiego co najlepsze, zdrowia, które jest bezcenne, radości, wszelkiej pomyślności, samych beztroskich chwil.(...)" - mówił wójt gminy. Ogólnopolski Dzień Seniora w Polsce obchodzony jest 20 listopada. W Topoli Małej święto obchodone jest w maju, głównie ze względu na pogodę. To święto, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych w Gminie Ostrów Wielkopolski. Seniorzy chętnie korzystają z udziału w tego typu spotkaniach.

Więcej w tej kategorii: « Kolarskie święto Remont w Muzeum »

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas