Menu

Bijemy rekord w czytaniu !

Bijemy rekord w czytaniu !

 

W poniedziałkowe przedpołudnie tj. 13 maja 2019 roku biblioteka wspólnie ze Szkołą Podstawową w Daniszynie brała udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie tj. IV PRZERWA NA CZYTANIE.


Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”, a jej celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, zwrócenie uwagi na wartość czytania i przede wszystkim zachęcenie uczniów uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Podczas długiej przerwy uczniowie, nauczyciele i dyrektor tj. 135 osób wyszło z swoimi ulubionymi książkami na boisko szkolne, aby na świeżym powietrzu poczytać i zrelaksować się przy książce. Na kolejną przerwę wszyscy zostali zaproszeni do biblioteki na wspólne czytanie oraz wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Wielu uczniów przyniosło swoje ulubione książki, by pokazać je kolegom i koleżankom. Miło było popatrzeć na uczniów trzymających i czytających książki oraz posłuchać ich rozmów na temat czytanych tekstów. Wydarzenie odbyło się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph. #biblioteka.

Komentarze   

0 #1 Cara 2019-09-16 11:39
Я не мог воздержаться от комментария ) Хорошо написано
!

Look at my blog post; ipicture.ru: http://ipicture.ru/publikacii/1851-usloviya-platnoy-igry-na-novyh-slotah-v-goxbet.html
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas