Menu

Wszystko jest teatrem

Wszystko jest teatrem

 

"Wszystko jest teatrem" pod takim hasłem ruszył tegoroczny Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej gminy Ostrów Wielkopolski. To już 29 edycja PATAgO.

Czterodniowa impreza artystyczna rozpoczęła się w poniedziałek, 27 maja i potrwa aż do czwartku. Na deskach sceny w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim będzie można zobaczyć młodych artystów, którzy często do swoich występów przygotowują się niemal cały rok. 

Jestem przekonany, że rozpoczynamy wielką kulturalną ucztę. Za każdego z Was trzymam mocno kciuki. – powiedział podczas oficjalnego otwarcia, dyrektor GOK w Wysocku Wielkim, Adam Wasiela. 

Pierwszy dzień imprezy należał do przedszkolaków. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi z 13 placówek. W sumie prawie 300 dzieci. We wtorek na scenie zaprezentują się zespoły wokalne, zespoły instrumentalne, chóry, soliści oraz soliści instrumentalni. Środa to czas zespołów tanecznych. W ostatni dzień, w czwartek odbędzie się plener plastyczny.

Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej gminy Ostrów Wielkopolski to impreza, która co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Mali artyści bardzo chętnie występują na scenie. Widać ogromne zaangażowanie i wkład pracy zarówno dzieci jaki i ich opiekunów. 

"PATAGO to możliwość wyzwolenia i pokazania swojego talentu przed publicznością. To przegląd umiejętności uczniów z różnych szkół" mówi jedena z uczestników Przeglądu Twórczości Artystycznej gminy Ostrów Wielkopolski.

Ostatnio zmienianyczwartek, 30 maj 2019 10:46

Komentarze   

0 #1 Gene 2019-07-07 08:53
This is really interesting, You're a very skilled blogger.

I have joined your feed and look forward to seeking more of your
excellent post. Also, I have shared your website in my social networks!


Here is my page music: http://www.wylerdelraymusic.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas