Menu

Festyn rodzinny w Chruszczynach

Festyn rodzinny w Chruszczynach

Wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji czekało na uczestników Festynu Rodzinnego, który odbył się w niedzielne popołudnie tj. 16 czerwca 2019 roku w Chruszczynach.


Uczestników spotkania powitała sołtys Chruszczyn Donata Litwin, zapraszając jednocześnie do korzystania z przygotowanych atrakcji i życząc wszystkim udanej zabawy
i miłego rodzinnego popołudnia. Organizatorzy festynu zadbali o świetną zabawę zarówno dla najmłodszych mieszkańców Chruszczyn, jak i dla dorosłych. Oprawę muzyczną oraz prowadzenie gier, konkursów i zabaw zapewniał gościom DJ Artur Nyczka. Podczas festynu długa kolejka ustawiała się do balonikowych zwierzątek oraz do malowania twarzy, które wytrwale wykonywała pani Ewelina Płonka. Nieodpłatnie dostępny był zamek dmuchany ufundowany przez wójta gminy Ostrów Wlkp. Piotra Kuroszczyka. Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego Piotr Walkowski ufundował wszystkim najmłodszym uczestnikom lody i napoje chłodzące. Radny gminy Ostrów Wlkp. Paweł Małuszek również podarował dzieciom pyszne lody, które w gorące niedzielne popołudnie smakowały wybornie. Organizatorzy zadbali również o wspaniały poczęstunek dla wszystkich gości. Każdy mógł skosztować do woli ciepłych i zimnych napojów, słodkich wypieków oraz pysznej kiełbaski
z grilla. Było wesoło, gwarnie i radośnie, a festyn okazał się super zabawą. Podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego radosnego i rodzinnego święta.
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany przez sołtysa wraz z Radą Sołecką, Kołem Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Strażą Pożarną w Chruszczynach.

Ostatnio zmienianyśroda, 19 czerwiec 2019 11:34

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas