Menu

Laureaci konkursu plastycznego OSP nagrodzeni

Laureaci konkursu plastycznego OSP nagrodzeni

 

W siedzibie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolski uroczyście wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom". W sumie wpłynęło prawie 250 prac. Organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Gminie Ostrów Wielkopolski.

W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolski uroczyście wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom". Jak co roku, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W sumie wpłynęło prawie 250 prac. Organizatorem etapu gminnego jest Zarząd Gminny Związku OSP.

Jury przyznało 20 nagród oraz 44 wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-III, klasy IV-VI, klas starszych oraz gimnazjalnych. Technika wykonania prac była dowolna. Przeważały jednak prace rysowane, wyklejane i malowane. Ideą konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży m.in.: ochroną przeciwpożarową.

W uroczystej gali wzięli udział m.in.: komendant powiatowy PSP bryg. Jacek Wiśniewski, Sylwester Kląskała prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP w Ostrowie Wielkopolskim, Henryk Kwiecień wiceprzewodniczący Rady Gminy Ostrów Wielkopolski oraz Barbara Zabłocka przewodnicząca jury.

Konkurs ma w sumie 5 etapów m.in.: gminny, powiatowy, wojewódzki i centralny.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się prace: Natalii Ptak ze Szkoły Podstawowej w Lamkach oraz Marcela Rudy ze Szkoły Podstawowej w Szczurach.

Po wręczeniu nagród i dyplomów ufundowanych z budżetu Gminy Ostrów Wielkopolski zaproszeni goście zwiedzali budynek strażnicy. Był też pokaz sprzętu ratowniczego wykorzystywanego przez strażaków w codziennej pracy.

 

Więcej w tej kategorii: « Apel Zaproszenie »

Komentarze   

0 #2 Stephen 2019-06-24 04:46
Magnificent website. Plenty of useful information here.
I'm sending it to some friends ans also sharing in delicious.
And certainly, thank you to your sweat!

Feel free to surf to my webpage: download: https://besoldilas.kinja.com/applicazione-per-scaricare-video-da-youtube-mac-1835728081
Cytować
0 #1 Moises 2019-06-21 15:08
Hi. I have checked your igo-info.pl and i see you've got some duplicate content
so probably it is the reason that you don't rank hi in google.

But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo's tools

Visit my page ... AbdulBig: https://KamTalks.jimdo.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas