Menu

Dziewiąta odsłona gminnego programu „Dobry Początek”

Dziewiąta odsłona gminnego programu „Dobry Początek”

XI odsłona programu Dobry Początek już za nami. Goście spotkali się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich, aby otrzymać niezbędne rzeczy do pielęgnacji dziecka w pierwszych dniach jego życia.


W Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich, 26 czerwca odbyło się już dziewiąte spotkanie z kobietami w ciąży oraz świeżo upieczonymi mamami. Podczas uroczystej gali mieszkanki gminy Ostrów Wielkopolski otrzymały paczki po brzegi wypełnione niezbędnymi akcesoriami dla mam oraz maluszka. W każdym zestawie znajduje się 50 różnego rodzaju rzeczy niezbędnych do pielęgnacji noworodka oraz mamy.
Starsze dzieci, które przybyły z rodzicami na galę skorzystały z atrakcji, które oferuje biblioteka. Bawiły się na podłodze interaktywnej, która zrobiła prawdziwą furorę wśród zaproszonych gości.

Dobry początek to świadczenie rzeczowe, które przyznawane jest niezależnie od uzyskiwanych dochodów. Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod numerem tel. 62/734-62-32, bezpośrednio w siedzibie urzędu gminy bądź drogą mailowąTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas