Menu

Zaproszenie na Turniej Szachowy

Zaproszenie na Turniej Szachowy

Gorzycki Klub Sportowy serdecznie zaprasza na "Turniej o Puchar Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach Wielkich".


Turniej odbędzie się 14 lipca 2019r. (niedziela) w Gminnej Bibliotece Publicznej Gorzyce Wielkie ul. Piaskowa 3. Od godziny 9:15 do godziny 9:45 - potwierdzenie zapisu, weryfikacja listy startowej. O godzinie 9:45 nastąpi zamknięcie listy startowej. Pierwsza runda rozpocznie się o godzinie 10:00.
Turniej rozegrany zostanie na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na zawodnika.
W zawodach obowiązują przepisy kodeksu szachowego. Sędzią turnieju będzie Szymon Pieczewski.
Turniej ma charakter towarzyski. Od uczestników nie będzie pobierane żadne wpisowe. Jednocześnie nie przewiduję się nagród rzeczowych ani finansowych.
Dla trzech najlepszych zawodników oraz najlepszej zawodniczki (kobiety) przewidziano puchary. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.
W turnieju może wziąć każdy, bez względu na wiek czy reprezentowany poziom umiejętności. Liczba uczestników ograniczona do 50 osób, decyduje kolejność zgłoszeń w serwisie turniejowym: https://www.chessmanager.com/…/tournaments/5650623267602432/ lub telefonicznie u organizatora.
Za zawodników niepełnoletnich odpowiadają rodzice, opiekunowie. Udział w zawodach jest jednocześnie wyrażeniem zgody na publikacje wyników i wizerunku w lokalnych mediach.

Organizator: Łukasz Magdziak tel.: 694 680 020.

Gorąco zapraszamy do udziału!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas