Menu

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Ostrów Wielkopolski

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Ostrów Wielkopolski

Relaks w ogrodzie 2019 r - rusza kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Ostrów Wielkopolski. Na zgłoszenia czekamy od 1 do 31 lipca tego roku. Jak zawsze do zdobycia będą atrakcyjne nagrody. Patronat honorowy nad konkursem objął wójt gminy Piotr Kuroszczyk. Zgodnie z regulaminem jury wyłoni zwycięzców I, II i III miejsca. Może także przyznać wyróżnienia w pięciu kategoriach:

Ogród tradycyjny
Ogród nowoczesny
Ogród przyjazny dzieciom
Mała architektura w ogrodzie
Ogród - wejście do domu
To już 5 edycja konkursu, w którym mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy Gminy Ostrów Wielkopolski. Z każdym rokiem zainteresowanie rośnie. Nic dziwnego. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wśród nich wysokiej klasy sprzęt i meble ogrodowe, m.in.: hamaki, bujaki, odkurzacze, kosiarki, myjki ciśnieniowe, zestawy wypoczynkowe, parasol grzewczy. Warto dodać, że są także przygotowane nagrody pocieszenia.

Warto zatem pochwalić się swoim ogrodem, ciekawymi krzewami, nietypowymi drzewami i wyjątkowymi kwiatami. Jury oceniać będzie m.in.: pracochłonność, pomysłowość, oryginalność oraz roślinne kompozycje.

Zgodnie z Regulaminem w konkursie nie mogą uczestniczyć zwycięzcy I, II i III miejsca wszystkich poprzedni edycji konkursu. Organizatorem jest Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gorzycach Wielkich.

 

Regulamin konkursu dostępny jest → https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pliki/2019/regulamin_wraz_z_zalacznikami.pdf

Karta zgłoszenia - https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pliki/2019/formularz_zgloszeniowy__2019.doc

Karta - kryteria oceny ogrodu (dla jury) - https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pliki/2019/kryteria_oceny_ogrody_2019.pdf

 

Źródło: https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?xtyp=14&xmenu=286&sub=284&menu=9&dzialy=9&typ=13&akcja=artykul&artykul=2983

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas