Menu

Kino pod chmurką

Kino pod chmurką

 

Kino letnie „pod chmurką” - to pomysł Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim na tegoroczne wakacje w gminie Ostrów Wielkopolski. Pierwszy seans już za nami, frekwencja dopisała, więc inicjatywa będzie kontynuowana.

Kino „pod chmurką” to oczywiście nie jest nowy pomysł, ale zazwyczaj był on realizowany w miastach.
Jednak jak podkreśla dyrektor GOK w Wysocku Wielkim Adam Wasiela, również małe ośrodki mogą z powodzeniem realizować taką formułę.
- Wyjątkowe jest to, że również w małych miejscowościach, jak Karski czy 21.07 Daniszyn, można przygotować fajne kino letnie. Można będzie obejrzeć dość nowe filmy, w miarę premierowe, jak chociażby dziś film „Pierwszy człowiek”, i zobaczyć to pod chmurką, zintegrować się.
Tak właśnie było w sobotę 13 lipca w Karskach. Pierwszy seans letniego kina został bardzo dobrze przyjęty. W tamtejszym ”Wiśniowym zakątku” zebrało się kilkadziesiąt osób, które w piknikowej atmosferze, na krzesełkach i leżakach, z zadowoleniem obejrzało prezentowany film.
Wszystko więc wskazuje, że w gminie Ostrów Wielkopolski taka inicjatywa będzie kontynuowana.
- Będziemy organizować kino letnie cyklicznie. Na początek były Karski, teraz będzie 21.07 w Daniszynie, a w sierpniu w Gorzycach Wielkich i Wysocku Wielkim – zapewnia dyrektor GOK-u.
Jeśli tylko dopisze pogoda, frekwencja i dobre wrażenia – murowane.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas