Menu

Podsumowanie pierwszego roku projektu „Pingpongowe Marzenia z PSE”.

Podsumowanie pierwszego roku projektu „Pingpongowe Marzenia z PSE”.

 

Minął rok funkcjonowania programu „Pingpongowe Marzenia z PSE”, w którym bierze udział nasz gminny Ludowy Klub Sportowy OZREŁ Wysocko Wielkie.

Nadszedł więc czas na podsumowanie pracy. Otrzymaliśmy właśnie informację o opracowanym przez autora projektu Pana Jerzego Grycana, a powstałym na podstawie monitoringu projektu, dokumencie o nazwie „Analiza dokumentacji szkoleniowej programu „Pingpongowe Marzenia z PSE” 2018-19. Jest nam niezmiennie miło poinformować Państwa, że LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie ocenę jaka otrzymał to stopień: BARDZO DOBRY! Jak bardzo jest to wysoka ocena świadczy statystyka wszystkich 71 grup szkoleniowych biorących udział w projekcie. I tak tylko 3 kluby (w tym właśnie LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie) otrzymały ocenę BARDZO DOBRĄ, 12 klubów otrzymało ocenę DOBRĄ, 20 klubów – dostateczną, 24 kluby – niedostateczną, 4 kluby – mierną, a 8 klubów w ogóle nie sklasyfikowano. Działalność grup z oceną niedostateczną i mierną jest zagrożona co do dalszego uczestnictwa w projekcie.

Przyznana ocena jest zatem ogromnym sukcesem, który zawdzięczamy Pani trener Małgorzacie Dudzińskiej. Pani Gosiu, tak trzymać – składamy GRATULACJE, i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas