Menu

Spotkanie z Marcinem Mellerem

Spotkanie z Marcinem Mellerem

 

 

Gorzycka biblioteka zaproponowała na początek jesieni spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem.

Autor poprzez barwną opowieść przeniósł gości do magicznego świata Gruzji i przygód z własnego życia.
Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem otwarło jesienny kalendarz imprez w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich. Były to już drugie odwiedziny znanego twórcy w gorzyckiej bibliotece, poprzednio autor odwiedził Daniszyn w roku 2013. Marcin Meller jest dziennikarzem, który w trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z takimi tytułami jak: Polityka, Wprost, Playboy, Newsweek. Ostatnio związany jest ze stacją telewizyjną TVN, dla której współtworzył programy jak Dzień dobry TVN, Agent, Drugie śniadanie mistrzów. Jest również autorem publikacji książkowych: Gaumardżos! Opowieści z Gruzji (2011), Między wariatami – Opowieści terenowo – przygodowe (2013), Sprzedawca arbuzów (2016), Nietoperz i suszone cytryny (2019).
Trwające 1,5 godziny spotkanie przyniosło wiele uśmiechu, ale i refleksji, nie zabrakło również pytań od czytelników, na które autor odpowiadał z rozbrajającą szczerością.
Jesień w bibliotece w Gorzycach Wielkich zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Przed nami jeszcze spotkania z autorką Jolantą Bartoś (Daniszyn, 8 października), z podróżnikiem Robertem Gondkiem, który przeniesie nas w świat dzikiej Afryki (10 października, Gorzyce Wielkie), spotkanie o alkoholach z Łukaszem Gołębiewskim (15 listopada, Gorzyce Wielkie), a na koniec z Robertem Górskim porozmawiamy o książce pt „Jak zostałem prezesem” (03 grudnia, Gorzyce Wielkie).

Więcej w tej kategorii: « Zapraszamy Jolanta Bartoś »

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas