Menu

Festyn rodzinny "Letnie białe szaleństwo" w Szkole Podstawowej w Lamkach

Festyn rodzinny "Letnie białe szaleństwo" w Szkole Podstawowej w Lamkach

 

Przy Szkole Podstawowej w Lamkach odbył się kolejny kolorowy Festyn Rodzinny pt. „Letnie białe szaleństwo”. Pogoda dopisała, a atrakcji nie brakowało. Organizatorzy przygotowali dla gości m.in: występy dzieci, zabawy i konkurencje rodzinnie oraz poczęstunek.

Hitem festynu okazał się występ światowej sławy grupy baletowej pod nazwą „Letnie białe szaleństwo”. W rolę artystów wcielili się rodzice uczniów. Występ baletowy był na najwyższym światowym poziomie, a rodzice okazali się wytrawnymi tancerzami. Wielki szacunek za ogromny dystans do siebie i pełen profesjonalizm. Odwiedzającym zaproponowano aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Nauczyciele przygotowali atrakcyjne sportowe zabawy. Na boisku odbył się mecz piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły, a chętni do zmiany własnego wizerunku mogli oddać się w ręce uczennic, które malowały twarze oraz wykonywały tatuaże. Zabawa w tak piękny, niedzielny dzień była naprawdę super! Kolorowy festyn szkolny wpisał się już historię naszej szkoły, a kontynuacja sprawdzonego pomysłu staje się tradycją. Dlatego już teraz mówimy do zobaczenia za rok i serdecznie zapraszamy.

Komentarze   

0 #1 Christopher 2019-10-07 13:54
However, as man or woman who been recently involved with affiliate marketing for years, I see blogging slightly differently.
There are many complex issues in getting a flood of traffic to your site.


Review my web site :: lpe88 download: https://918.cafe/home/lpe888/52-lpe88-lucky-palace-casino
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas