Menu

Tenis stołowy w roli głównej

Tenis stołowy w roli głównej

 

W sobotę, 2 listopada w Szkole Podstawowej we Wtórku odbyły się Mistrzostwa Gminy LZS w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 30 zawodników w kategoriach młodzieżowych oraz 24 zawodników w turnieju open kobiet i mężczyzn.


Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy z LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie oraz młodzi zawodnicy z największej w Południowej Wielkopolsce Akademii Tenisa Stołowego prowadzonej przez Wysocki klub. Klasyfikacja Mistrzostw przedstawia się następująco:

OPEN mężczyzn

Spławski Maciej – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Dudziński Mariusz – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Spławski Tomasz – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Woźnica Piotr – UKS Daniszyn
Jagodziński Paweł – UKS Daniszyn
Binek Michał – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Kurka Karol – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Nowak Wojciech – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Sobczyński Michał – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Lubieniecki Karol – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Lis Roman – Wtórek
Nowak Paweł – LKS Orzeł Wysocko Wielkie

13.-16. Kowalewicz Łukasz- Sadowie; Rożek Marcin – Sadowie; Mielcarek Franciszek – LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie (Akademia TS);

17.-19. Galuba Patryk – Sadowie; Kowlaski Bartosz – LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie (Akademia TS); Jagodziński Marek – Czekanów.

OPEN Kobiet

Zybała Joanna – LKS OGNIWO Łąkociny
Marczak Beata – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Sitek Monika – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Kowalczyk Agnieszka – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Bąkowska Beata – Sadowie

ŻACY

Florczyk Igor – Sadowie
Małuszek Aleksander – UKS Daniszyn
Moś Hubert – UKS Daniszyn
Sokołowski Marcel – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)

ŻACZKI

Spławska Lena – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Nawrocka Aleksandra – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Kucharska Amelia – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Marczak Oliwie – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Kucharska Gabriela – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Marczak Natalia – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Mazur Agnieszka – UKS Daniszyn
Kowalczyk Maja – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Spławska Nadia – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Waliczek Wiktoria – UKS Daniszyn

Młodziki

Mielcarek Franciszek – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Kucharski Błażej – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Sitek Paweł – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)
Moś Bartosz – Sadowie
Domański Kacper – Sadowie
Kopras Dawid – Sadowie

Młodziczki

Lubieniecka Garniela – LKS Orzeł Wysocko Wielkie (Akademia TS)

KADECI:

Kowalski Bartosz – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Binek Szymon – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Kowalski Kacper – UKS Daniszyn
Małuszek Antoni – UKS Daniszyn

KADETKI:

Duczmala Agata - UKS Daniszyn
Lisik Jagoda – UKS Daniszyn

Juniorzy

Binek Michał – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Nowak Wojciech – LKS Orzeł Wysocko Wielkie

Juniorki

Bąkowska Beata – Sadowie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas