Pierwszy turniej golfowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski

W minioną sobotę, 27 czerwca na MICHAŁKÓW GOLF COURSE rozegrany został po raz pierwszy turniej golfowy pod patronatem Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski Piotra Kuroszczyka – z nagrodami ufundowanymi przez Gminę Ostrów Wielkopolski.
W klasyfikacji drużynowej brutto o nagrodę główną (kosa spalinowa)zwyciężyła Drużyna Ostrów w składzie: M.Cepinski-51, A. Piechota-49, P. Zaremba-47
Klasyfikacje indywidualna brutto, po zaciętej walce – dogrywka na 4 kolejnych dołkach pomiędzy A. Berkowskim i W. Rojkiem wygrał W. Rojek, który jeszcze w ubiegłym roku był aktywnym członkiem klubu i tym samym zdobył okazały PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI. Gratulacje.
Pozostali wyróżnieni to zwyciężczyni klasyfikacji żeńskiej B. Staszok z DRUŻYNY MIX oraz zwycięzca klasyfikacji netto Z. Kijowski z DRUŻYNY KOŁĄTAJEW.
W sobotnich zawodach brała udział również GRUPA CARDIO GOLF. Jedyna w Polsce, z wyróżniającym się T. Puchalskim.
Wypowiedzi wszystkich zadowolonych uczestników zawodów, zachęcają organizatorów do działań i dalszej promocji golfa w naszym regionie.

Edyta Denkowska

Read Previous

Koncert online: Z muzyką na ustach

Read Next

Od 1 lipca można składać wnioski o wypłatę świadczenia 300+, czyli programu Dobry Start.