• 28 stycznia 2021

„Z pingpongiem na Ty”

Zapraszam do wzięcia udziału w turnieju „Z pingpongiem na Ty” – V Ogólnopolski Memoriał Zygmunta Lubienieckiego w tenisie stołowym, którego współorganizatorem jest LKS Orzeł Wysocko Wielkie i Gmina Ostrów Wielkopolski. Turniej odbędzie się 29 listopada br. w hali Szkoły Podstawowej w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie.

Wszelkie informacje na temat imprezy można zaleźć na stronie internatowej Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Wysocko Wielkie – współorganizatora Memoriału: http://www.lksorzel.pl/.

Zawody rozpoczną się o godz. 10:00 i w pierwszej kolejności rozegrane zostaną turnieje w pięciu grupach młodzieżowych. Z kolei od godz. 14:00 rozpoczną się zmagania zawodników w turniejach otwartych: kobiet, mężczyzn i weteranów.

Główną ideą Memoriału jest uczczenie pamięci wielkiego działacza i społecznika, wieloletniego prezesa Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Zygmunta Lubienieckiego oraz popularyzacja tej dyscypliny sportowej. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku będzie wielu chętnych.

Niestety, zgodnie z obecnymi regulacjami impreza zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych w tym zakresie.

Organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody, zatem już dziś serdecznie zapraszamy zawodników do Raszkowa. Zgłoszenia do turnieju odbywają się tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie http://www.lksorzel.pl/ w zakładce poświęconej organizowanemu turniejowi i przyjmowane są do dnia 27 listopada do godz. 20:00. Liczba miejsc ograniczona. 

Edyta Denkowska

Read Previous

Szkoła w Wysocku Wielkim z większym metrażem.

Read Next

WIATA DLA MIESZKAŃCÓW JUŻ GOTOWA

Leave a Reply