Zawody wędkarskie o Puchar Wójta

Piotr Mikuła został zwycięzcą Pucharu Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski w zawodach wędkarskich. Te odbyły się w minioną niedzielę na akwenie w Gorzycach Wielkich. Wzięło w nich udział 15 wędkarzy.

Zwycięzca okazał się bezkonkurencyjny. Waga złowionych przez niego ryb wyniosła 8,66 kg.

II miejsce zajął Grzegorz Pawlak (wynik: 8,49 kg), a trzecie Radosław Pawlak (wynik: 7,28 kg). Radosław Pawlak wygrał również w kategorii największa ryba. Złowiony amur ważył 2,56 kg.

Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 7.00 i trwały przez kolejne cztery godziny. Wcześniej wędkarze losowali swoje stanowiska. Zgodnie z regulaminem wszystkie złowione ryby, trafiły ponownie do stawu. Zawody spławikowe w Gorzycach odbywają się od 11 lat.

Puchary zawodnikom wręczył z-ca wójta gminy Antoni Hadryś.