• 11 sierpnia 2022

Rekordowe stypendia dla najzdolniejszych uczniów

Aż 212 uczennic i uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski odebrało stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce. To rekordowa w naszej gminie liczba uczniów, którzy otrzymali to wyróżnienie. Wszystkim uczniom i ich rodzicom składam serdeczne gratulacje i cieszę się z Waszych sukcesów.

Tegoroczna uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Sobótce. Wręczenie nagród poprzedził ciekawy program artystyczny uczniów miejscowej szkoły. Podopieczni odwołali się w nim do realizowanego w szkole programu tworzenia własnej „piramidy wartości”,  takich jak: miłość,  przyjaźń,  szczerość,  czy tolerancja.

Pod nieobecność złożonego chorobą wójta Piotra Kuroszczyka,  wyróżnienia wręczali: przewodniczący rady gminy Piotr Śniegowski, zastępca wójta Antoni Hadryś oraz inspektor oświaty Rafał Szubert. 

LISTA UCZNIÓW Z TERENU GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI, KTÓRZY OTRZYMALI STYPENDIUM WÓJTA PIOTRA KUROSZCZYKA

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Lipskiego w Lewkowie 

Magdalena Bąk – 5,20

Antonina Chmielewska – 5,33

Kacper Jerzy Chrostek  – 5,25

Maja Dworczyńska – 5,20

Dominika Katarzyna Frencel – 5,23

Wiktoria Frencel – 5,25

Bartosz Gierlach – 5,25

Krzysztof Jagodziński  – 5,33

Emilia Kasprzak  – 5,25

Jakub Kowalski  – 5,56

Lena Leszkiewicz  – 5,46

Mateusz Marczak – 5,50

Antonina Sikora  – 5,60

Zuzanna Skraburska  – 5,23

Martyna Szmaj – 5,33

Weronika Tomczak – 5,42

Krzysztof Zając    – 5,50

Szymon Zając – 5,46

Szkoła Podstawowa w Daniszynie

Agata Duczmal  – 5,41

Lena Karbowiak – 5,38

Bartosz Kierasiński – 5,33

Kornelia Kokot – 5,23

Natalia Kokot – 5,38

Anita Mazajczyk – 5,22

Amelia Poczta – 5,30

Izabela Talaga – 5,66

Gabriela Urban – 5,75

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocko Wielkim

Anastazja Karolak – 5,38

Marcelina Laskowska – 5,30

Agata Ligocka – 5,30

Ewa Rubas – 5,41

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słaborowicach

Lidia Gądziak – 5,36

Amelia Goplarek – 5,22

Weronika Grabarkiewicz – 5,20

Patryk – 5,73

Karolina Jaźwiec – 5,36

Oliwia Jędrzejak – 5,91

Joanna Kajetanek – 5,36

Kinga Kościelna – 5,50

Joanna Niespodziana – 5,36

Aleksandra – 5,30

Jakub Rapier – 5,36

Anna Sikora        – 5,30

Marta Stasiuk – 5,46

Amelia Stodolna – 5,27

Maja Walczak – 5,73

Piotr Wróbel – 5,82

Krystian – 5,64

Marcin Zych – 5,27

Szkoła Podstawowa im. Józefa Lipskiego w Szczurach

Emil Adamski – 5,69        

Olga Cepa – 5,58

Anna – 5,30

Paweł Kaczmarek – 5,46

Milena Kierzkowska – 5,33

Wiktoria Kierzkowska –   5,25

Szymon – 5,29

Alicja Kusińska – 5,41

Szymon Kusiński – 5,64

Katarzyna Markowska – 5,21

Katarzyna Raczak – 5,21

Julia Sójka – 5,53

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lamkach

Szymon Doktór – 5,58

Dorota Dyc – 5,58

Maja Goss – 5,41

Mateusz Grzegorowski – 5,65

Natalia Hałas – 5,33

Natalia Janiak – 5,21

Weronika Jastrowicz – 5,30

Aleksandra Kalak – 5,50

Dominik Kołodziej – 5,53

Weronika Kruszyk – 5,23

Julia Kubasik – 5,76

Oliwia Kubiak – 5,38

Zuzanna – 5,80

Marta Matyba- 5,56

Natalia Ptak – 5,83

Martyna Siberna – 5,38

Sandra Siberna – 5,22

Zuzanna – 5,41

Tomasz Walczak – 5,50

Anna Wikarjak – 6,00

Dawid Wilk – 5,50

Mateusz Witczak – 5,50

Jagoda – 5,38

Dobrosława – 5,50

Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku            

Aurelia Baurycza – 5,25

Mateusz Bąkowski – 5,21

Julia Bergandy – 5,53

Weronika – 5,61

Julia Boroch – 5,38

Lena Ciechanowska – 5,46

Patrycja Janczak – 5,56

Piotr Kmiecik – 5,33

Julia Kowalska – 5,29

Joanna Królak – 6,00

Julia Łęcka – 5,28

Wojciech Łęgowski – 5,67

Wiktor Markuszewski – 5,33

Kordian Mikołajczyk – 5,67

Franciszek Mielcarek – 6,00

Hubert Moś – 5,25

Amelia Skałecka – 5,25

Jakub Strzelczak – 5,61

Milena Szczypkowska – 5,61

Wiktoria Szczypkowska – 5,93

Maja Szymoniak- 5,50

Nikola Szymoniak – 5,76

Martyna Śniada – 5,58

Oliwia Walczak – 5,42

Nikola – 5,42

Julia Wojciechowska – 5,25

Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce           

Dominika Balcer – 5,80

Izabela Dembnicka – 5,58

Kinga Fabisz        – 5,67

Piotr Figiel – 5,50

Aleksandra Gałczyńska – 6,00

Mateusz Gałczyński – 5,58

Karolina Garbarczyk – 5,29

Oliwia Karpińska – 5,40

Amelia Kaźmierczak – 5,62

Barbara Kaźmierczak – 5,64

Olga Kiełtyka – 5,42

Anna Kiełtyka – 5,28

Dominika Kruszyk – 5,62

Marta – 5,46

Anna Losy – 5,47

Zofia Losy – 5,46

Jakub Lewicki – 5,23

Kinga Łukasiewicz – 5,73

Aleksander Markowski – 5,25

Mateusz Matuszczak – 5,46

Oliwia Okoniewska – 5,33

Adrian Oleśków – 5,25

Jakub Potaśniczak – 5,30

Jan Potaśniczak – 5,64

Julia Potaśniczak – 5,33

Zofia Potaśniczak – 5,58

Anna Skowron – 5,50

Aleksandra Stasiak – 5,36

Lena Stasiak- 5,42

Igor Stasik – 5,21

Weronika Stempień – 5,27

Aleksandra Strzelczyk – 5,21

Jakub Szymankiewicz – 5,33

Kinga Szymankiewicz – 5,38

Natalia – 5,36

Aleksandra Walczak – 5,31

Kinga Woźniak – 5,42

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Ulatowskiego w Gorzycach Wielkich

Maksymilian Adamczyk – 5,83

Julia August – 5,61

Zuzanna Cierlak – 5,38

Anna Czerwińska – 5,57

Hanna Dolata – 5,23

Dawid Duczmal – 5,23

Oskar Fleischer – 6,00

Maria Gorzelana – 5,25

Olga Gabriela Hanowska – 5,25

Kinga Hądzel – 5,42

Grzegorz Hoffmann – 5,85

Kamila Jędras – 6,00

Mikołaj Junory   – 5,92

Aleksandra Anna Kaźmierczak- 5,50

Hanna Maria Kopras- 5,67

Julia Kuroszczyk- 5,29

Dagmara Małgorzata Magoch – 5,39

Kornelia Magoch- 5,42

Eryka – 6,00

Adrianna Nowak – 5,21

Zuzanna Maria Pacholczyk – 5,25

Zofia Płocharz – 5,50

Amelia – 5,54

Klaudia – 5,33

Agnieszka Szczepaniak – 5,42

Kinga Trzeciak    – 5,50

Krystian Trzeciak – 5,42

Zuzanna Magdalena Wenzel – 5,27

Jan Wojciechowski – 5,23

Wiktoria Wolniaszczyk   – 5,44

Klaudia Agnieszka Zaradna – 5,67

Natalia – 5,89

Igor Zielazny – 5,85

Zespół Szkolno-Przedszkolny we Franklinowie

Weronika Tomczak – 5,35

Kinga Zielińska – 5,38

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łąkocinach

Maja Kuświk – 5,27

Julia Lisik – 5,52

Wiktor Nowicki – 5,91

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej

Julia Aniołowska – 5,42

Natalia Bąk – 5,58

Julia Biegańska – 5,42

Aleksandra Chachuła – 5,64

Wiktoria Cieluch – 5,35

Agata Furman – 5,64

Adam – 5,58

Kacper Kryjom – 5,92

Maja Kryjom – 5,83

Bartosz Kujawski – 5,50

Zuzanna Kuśnierczak – 5,69

Dominika Lisiak – 5,46

Mateusz Henryk Magdański – 5,33

Amelia Niemiec – 5,38

Bartosz Niemiec – 5,33

Jakub – 5,25

Anna Pichlińska  – 5,33

Amelia Płócienniczak – 5,71

Adam Raszpla – 5,50

Klaudia Suś – 5,23

Maksymilian Szymanek – 5,64

Marika Trzeciak – 5,50

Wiktoria Urbaniak- 5,21

Sandra Zjeżdżałka- 5,57

Marta Żukowska – 5,23

Dariusz Pryczak

Read Previous

Uroczystość 70-lecia Szkoły Podstawowej im. Józefa Lipskiego w Szczurach

Read Next

Oświatowe nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Leave a Reply